پروژه افتر افکت

موشن گرافیک حرفه ای مخصوص استوری اینستاگرام

موشن گرافیک حرفه ای مخصوص استوری اینستاگرام | فیلم تبلیغاتی کوتاه برای استوری اینستاگرام

با دانلود فایل موشن گرافی حرفه ای خیلی راحت می توانید در اینستا گرام استوری های زیبا و تبلیغاتی انتشار دهید. تنها با چند کلیک ساده به بیشتر دیده شدن برند خود کمک کنید. موشن گرافی امروزه  یک نیاز ضروری برای تبلیغات در محیط شبکه های اجتماعی به شمار می آید.
در واقع موشن گرافی این امکان را به شما میده که با نمایش یک فیلم کوتاه در حد 15 تا 17 ثانیه ای طوری از برند، نام تجاری، آدرس سایت یا فروشگاه خود تبلیغات بسازید که در ذهن کاربری که در حال مشاهده اون فیلم هست، ثبت بشه. خب یه راه ساده استفاده از استوری اینستاگرام هست.
استوری قرار دادن در اینستاگرام کار خیلی راحتی هستش. کافیه شما دکمه به اضافه (+) را روی عکس پروفایلتون کلیک کنید و چند عکس یا فیلم انتشار بدین . اما وقتی بخواهید این کار را به صورت حرفه ای انجام بدین و به استوری خودتون جنبه تبلیغاتی بدین کار کمی مشکل تر خواهد شد. اما نگران نباشید، کارینو این کارو واستون راحت کرده کافیه که فایل موشن گرافیک حرفه ای مخصوص استوری اینستاگرام را دانلود کنید و فایل ویدیویی را مشاهده کنید و طبق مطالبی که گفته شده از فایل دانلود شده طراحی یک استوری حرفه ای را آغاز کنید. این هم یک آموزش استفاده از به زبان خیلی ساده برای فایل دانلود شده :

مزیت فایل موشن گرافیک حرفه ای مخصوص استوری اینستاگرام  که کارینو برای شما آماده کرده:

– نیاز به تنظیمات تخصصی پیچیده ای برای قرار دادن این استوری در اینستاگرام ندارید. پس با داشتن دانش اولیه از اینستاگرام میتونید از این فایل استفاده کنید.
-شامل دوازده مدل مختلف آماده استفاده است که تنها کافیه عکس و نوشته های خودتون را جایگزین آن کنید.
-با وجود اینکه ویرایش ها در محیط حرفه ای نرم افزار افتر افکت انجام میگیره اما کار ویرایش اون خیلی ساده است چون همه کار ها از قبل انجام شده و آماده استفاده است.
7000 تومان – دانلود
اشتراک گذاری این صفحه در...
پروژه افتر افکت

پسوند فایل aep

قابل ویرایش توسط نرم افزار After Efects
جهت استفاده لازم است آخرین نسخه نرم افزار افتر افکت را نصب نمایید و محتوای دانلود شده را اجرا کنید

خبرنامه کاری نو

عضویت در خبر نامه ایمیلی کاری نو

Please wait...

از عضویت شما سپاسگذارم!

Close Menu