موزیک بی کلام بک گراند پس زمینه

مجموعه موزیک پس زمینه انگیزشی استوری اینستاگرام (pack1)

دانلود مجموعه موزیک انگیزشی مناسب استوری اینستاگرام (pack1)

این مجموعه موزیک بک گراند استوری و بدون کلام است. شامل 20 فایل 15 تا 17 ثانیه ای که حالت انگیزشی دارد. این موزیک ها در پخش فایل های انگیزشی 15 ثانیه ای که جنبه تبلیغاتی دارند مناسب است. مانند خلق یک موشن گرافیک حرفه ای.

Motion Graphic یا علم تلفیق حرکت و صوت امروزه جایگاه خاصی پیدا کرده است. خیلی جالبه که شما بتوانید با داشتن تصاویر ثابت و اضافه کردن افکت صدا جلوه ی خاصی به خروجی محصول تبلیغاتی خودتون بدین. موشن گرافیک ها اگر حرفه ای خلق بشوند میتوانند در نهایت منجر به تولید تبلیغات کوتاه تلویزیونی و اینترنتی شوند. ما در این پست کار را برای شما راحت کردیم و موزیک پس زمینه انگیزشی استوری اینستاگرام و یا موزیک پس زمینه تبلیغاتی را فراهم کردیم که قطعا تاثیر خوبی روی تبلیغات شما خواهد داشت. بیاین یکی از موزیک ها را پلی کنید!

حتما میدانید استوری در اینستاگرام قابلیت انتشار عکس، ویدیو و نوشته همراه با پخش موزیک پس زمینه دلخواهتان را به شما می دهد. استوری ها  به مدت 24 ساعت بالای صفحه ایستاگرام به نمایش در می آیند. برای اینکه بتوانید موسیقی 15 ثانیه ای دانلود شده را در پس زمینه پست استوری خود قرار دهید، کافی است قبل از شروع به ضبط استوری آهنگ را از گوشی هوشمند خود با یکی از پلیر ها پلی کنید و سپس کار ضبط استوری را انجام دهید. به همین راحتی!

شما می توانید موزیک های بک گراند بیشتری را از بخش صوتی سایت kari9.com دانلود کنید.

چنانچه مایل به دانلود موزیک پس زمینه انگیزشی استوری اینستاگرام  بیشتری می باشید، از پایین همین صفحه کلیک کنید.

تمامی موزیک ها فرمت mp3 هستند.

رایگان – دانلود
اشتراک گذاری این صفحه در...
موزیک بی کلام بک گراند پس زمینه

پسوند فایل MP3

توسط تمامی پخش کننده های موسیقی قابل اجراست

خبرنامه کاری نو

عضویت در خبر نامه ایمیلی کاری نو

Please wait...

از عضویت شما سپاسگذارم!

Close Menu